Nauja speciali versija „Nissan Navara N-Guard“ / Fakto Autocentras / Naujienos

Nauja speciali versija „Nissan Navara N-Guard“

Nauja speciali versija „Nissan Navara N-Guard“

  • Energija pulsuojantys išorės ir vidaus dizaino atnaujinimai pabrėžia „Navara“ tvirtą išvaizdą
  • Patobulinimai: juodos priekinės grotelės, juodi veidrodėliai, durelių rankenėlės, stogo bėgeliai ir ratlankiai
  • Aukšto lygio standartinė įranga, įskaitant automobilio parkavimo jutiklius ir stoglangį
  • Kaina nuo 32 384 be PVM.

„Nissan Navara N-Guard“ tai universalus pikapas. Jis puikiai tiks ilgoms darbo dienoms ir nuotykių kupiniems savaitgaliams. Speciali versija „N-Guard“ išsiskiria iš kitų „Navara“ modelių naujais dizaino elementais.

Specialioji versija yra sukurta aukščiausios komplektacijos „Tekna“ pagrindu. Patobulinimai apima priekines groteles, rūko žibintų apvadus, veidrodėlių gaubtus, durelių rankenėles ir galinį buferį. Visos išvardintos detalės yra juodos. Komplektacija papildyta juodais šoniniais pakojais ir stogo skersiniais bei unikaliais juodais 18 colių lengvojo lydinio ratlankiais. Juodas priekinių žibintų vidinis korpusas ir elektra valdomas stoglangis su tamsintu stiklu įeina į standartinę komplektaciją.

Najosios versijos pirkėjai gali pasirinkti vieną iš trijų išorės spalvų – „Dark Grey“, „Metallic Black“ ir „Pearl White“. Pikapo šonai papuošti unikaliais lipdukais.

Viduje atnaujintos odinės sėdynės su tamsiai pilkos ir geltonos spalvos intarpais bei geltonu dvigubu dygsniavimu. Šis dizainas atkartotas ant durelių apdailos elementų ir kilimėlių, pasižyminčių geometriniu dizainu, derančiu prie išorės lipdukų.

Naujos „N-Guard“ funkcijos papildo esamą „Navara“ pažangiųjų technologijų paketą. Į standartinę įrangą įeina pagalbinė pajudėjimo įkalnėje sistema, pagalbinė važiavimo nuokalne sistema, išmanioji avarinio stabdymo sistema ir išmanioji aplinkinio vaizdo stebėjimo sistema. Kaip ir įsigyjant kitus „Nissan“ lengvuosius komercinius automobilius, įsigyjant „Navara N-Guard“ suteikiama viena geriausių rinkoje gamyklinė penkerių metų / 160 000 km garantija, kurią galima pratęsti įsigijus „Nissan“ pratęstos garantijos paketą net iki 250 000 km ridos.

„Nissan Navara N-Guard“ kainos prasideda nuo 32 384 еurų be PVM.

„Navara“ – tarptautinio apdovanojimų „International Pickup Award“ laimėtojas – yra populiariausias „Nissan“ pikapas visame pasaulyje. Jis gaminamas gamyklose Ispanijoje, Kinijoje, Meksikoje, Tailande, o nuo 2018 m. liepos mėn. ir Argentinoje.