Fakto Autocentras / Verslo klientams

Verslo klientams

„NISSAN“ 100% ELEKTRINIAI AUTOMOBILIAI

Naujas būdas važiuoti.

NISSAN Elektromobiliai verslo klientams Fakto autocentras

Priimate svarbius sprendimus, tad puikiai žinote, kad kiekviena įmonė turi skirtingų poreikių. Lygiai tą patį galima pasakyti ir apie verslui naudojamus automobilius. 

Mes, „Fakto Auto“, "Nissan" atstovai turime solidžios patirties ieškant sprendimų besikeičiantiems įvairiausių dydžių įmonių ir organizacijų poreikiams tenkinti. Tai mes prisitaikome prie Jūsų įmonės poreikių, o ne atvirkščiai.

Platus „Nissan“ automobilių pasirinkimas apima viską – nuo praktiškų ir taupių miesto automobilių iki pažangiųjų krosoverių ir galingų visureigių, Mes pirmaujame elektrinių automobilių segmente, siūlydami 100 proc. elektrinius „Nissan“ kurie neišskiria emisijų.

Pajuskite 100% elektrinio vairavimo keliamą jaudulį

Junkitės prie elektrinės revoliucijos ir jau šiandien vairuokite ateities automobilį.

„NISSAN LEAF“

NISSAN Leaf aksesuarai
Elektromobilis.

Aptakus aerodinaminis kėbulas, pažangiausios technologijos ir 39 kWh arba galingas 59 kWh akumuliatorius suteiks pasitikėjimo kelyje. Atraskite visiškai naują vairavimo būdą. „Nissan LEAF“ jus nustebins.

ATRASKITE „NISSAN LEAF“

„NISSAN ARIYA“

NISSAN ARIYA aksesuarai
Elektrinis krosoveris.

„Nissan ARIYA“ ir „e4ORCE“ – tai naujos elektromobilių, pasižyminčių sklandžiu, intuityviu ir adaptyviu valdymu, eros pradžia. Viskas sutalpinta įmantraus išorės dizaino, įkvėpto nesenstančio japoniško futurizmo, kėbule.

ATRASKITE „NISSAN ARIYA“

„NISSAN TOWNSTAR EV VAN“

NISSAN Townstar VAN
100% elektrinis furgonas.

Visiškai naujas elektrinis furgonas „Nissan Townstar" leis Jūsų verslui prisidėti prie švaresnės ateities. Visiškai elektrinis „Townstar" sumažins Jūsų įmonės išlaidas, susijusias su serviso bie techninės priežiūros paslaugomis. Be to, Jūsų įmonei siūlome lanksčią paslaugų personalizacijos sistemą.

ATRASKITE „NISSAN TOWNSTAR“

Visiems mūsų lengviesiems automobiliams ir elektromobiliams taikome 5 metų / 100 000 km ridos garantiją* (priklausomai nuo to, kuri sąlyga įsigalioja anksčiau), į kurią įeina „Nissan Assistance“ pagalbos kelyje paslauga, teikiama visoje Europoje

Paprastas perėjimas prie elektromobilių su „Nissan“

NISSAN nuotolinis stebėjimas connected services

 

Nuotolinis stebėjimas

Programėlė „Nissan Connected Services“ leidžia telefonu valdyti jūsų automobilį. Kur bebūtumėte, galite užrakinti arba atrakinti automobilį, sužinoti kur jis yra, iš anksto jį pašildyti arba atvėsinti ir net nustatyti įsikrovimo laiką, pavyzdžiui, kai taikomas mažesnis elektros energijos įkainis.

 

NISSAN paprasta krovimo stotelių paieška

 

Paprasta įkrovimo stotelių paieška

Elektromobilius su pažangiomis technologijomis įprastai galima valdyti naudojantis taip pat pažangiomis programėlėmis. Programėlėje „Nissan Charge“ lengvai surasite visą jums reikiamą informaciją. Suraskite tinkamiausią įkrovimo stotelę jūsų maršruto kelyje ir nebepergyvenkite, dėl galimybių pasiekti kelionės tikslą.

NISSAN pratęstos akomuliatorių garantijos 160000km

 

Pratęstos akumuliatorių garantijos

Šiuo metu „Nissan“ elektromobiliuose naudojami ličio jonų akumuliatoriai yra labai patikimi. „Nissan“ siūlo ne tik priežiūros po pardavimo paslaugas, bet ir pratęstą 8 metų (arba 160 000 km nuvažiuoto atstumo) akumuliatoriaus garantiją.