PIRKITE DABAR „NISSAN E-NV200 EVALIA" IR GAUKITE 5 000 € NUOLAIDĄ. * / ME0B / Fakto Autocentras / Ypatingi pasiūlymai

Atgal

PIRKITE DABAR „NISSAN E-NV200 EVALIA" IR GAUKITE 5 000 € NUOLAIDĄ. *

Offer image

nissan env200

DABAR GERIAUSIAS LAIKAS PIRKTI ELEKTROMOBILĮ, NES:

- PAPILDOMA „NISSAN“ ELEKTROMOBILIAMS SKIRTA PARAMA YRA 5 000 EURŲ,
- MAŽOS EKSPLOATACINĖS IŠLAIDOS;
- 5-ERIŲ METŲ GARANTIJA*;
- GREITAS ELEKTROMOBILIŲ PRISTATYMAS;
- JOKIOS APLINKOS TARŠOS**.

PRIE VALSTYBINĖS PARAMOS MES PRISIDĖSIME 5 000 €.
Pasiūlymas galioja iki: 31.05.2021.

Nuotraukos yra tik iliustracinio pobūdžio. Pasiūlymas galioja iki 2021.03.31. Pasiūlymo negalima derinti su kitais pasiūlymais. *Bendra paramos suma, kartu su valstybine ir gamintojo parama. Valstybinės paramos reikalavimus rasite čia: apva.lt. **5 metų / 100 000 km garantiją sudaro 3 metų / 100 000 km gamyklinė garantija + 2 metų „Nissan 5★” patęsta garantija, kurią kaip draudimo produktą siūlo įmonė „Nissan International Insurance Limited“. Išsamias „Nissan 5★” pratęstos garantijos sąlygas ir taisykles galite sužinoti artimiausioje ,,Nissan” atstovybėje.

LIZINGO PARTNERIS SWEDBANK TAIP PAT SIŪLO IŠSKIRTINES LIZINGO SĄLYGAS:

  • Jei transporto priemonės CO2 emisija, remiantis WLTP skaičiavimais, yra 0–95 g/km, taikoma ši speciali palūkanų norma: 1,49 % + 6 mėnesių EURIBOR.
  • Jei transporto priemonės CO2 emisija, remiantis WLTP skaičiavimais, yra 96–130 g/km, taikoma ši speciali palūkanų norma: 1,89 % + 6 mėnesių EURIBOR.

Kitos sąlygos:

  • Pasiūlymas galioja privatiems ir verslo klientams bei visų rūšių lizingui.

  • Pasiūlymas galioja naujam ir naudotam turtui, jei transporto priemonė turi galiojantį WLTP lygį ir jei transporto priemonė perkama iš „Swedbank lizingas“ oficialių pardavėjų arba tiesiogiai iš gamintojo.

  • WLTP lygis turi būti nurodytas automobilio komerciniame pasiūlyme arba transporto priemonės registracijos liudijime, ir jis turi būti pateiktas lizingo bendrovei, kad būtų galima pasinaudoti šiuo specialiu pasiūlymu.

  • Transporto priemonės pardavėjas turi pakoreguoti lizingo kainą „VendorNet“ platformoje, nustatydamas teisingą maržą pagal transporto priemonės CO2 lygį.

  • Galime finansuoti iki 7 metų senumo akumuliatoriais varomus elektromobilius, kurių finansinio lizingo terminas yra ne ilgesnis kaip 14 metų.

  • Automobiliams, kurių CO2 emisija pagal WLTP yra mažesnė nei 95 g/km, galima nustatyti ne ilgesnį kaip 7 metų finansinio lizingo terminą be likutinės vertės.

Daugiau informacijos


Užsisakyti bandomąjį važiavimą Kontaktai