LEAF
TIESIOG NUOSTABUS

NAUJASIS
NISSAN LEAF

Nuo 32 889 €

NAUJASIS <br> NISSAN LEAF

Keliaukite, kur panorėję, nes naujajame „Nissan LEAF" yra viskas, ko jums gali prireikti. Labiau pasitikėkite savimi, palaikykite ryšį ir mėgaukitės važiavimu vairuodami nuostabų elektrinį automobilį.

Automobilai sandėlyje (5) DAUGIAU INFORMACIJOS KAINOS IR IRANGA

Pateikiami vaizdai yra iliustracinio pobūdžio. Kai kuriose nuotraukose vaizduojami ne Lietuvos rinkai skirti automobiliai, neatitinkantys konkretaus modelio, klasės arba pasiūlymo. Vaizduojamos ypatybės gali būti neteikiamos arba įdiegtos tik tam tikruose modeliuose. Dėl tikslesnės informacijos visada rekomenduojame kreiptis į Nissan atstovybę.

*Dėl tikslesnės informacijos ir tam tikrų modelių prieinamumo prašome kreiptis į ,,Nissan" atstovybę.

AUTOMOBILIAI (5)

NUVAŽIUOJAMO ATSTUMO GALIMYBĖS

IKI 270 KM ARBA IKI 385 KM

„NISSAN PROPILOT“

IŠMANIOJO VAIRAVIMO TECHNOLOGIJOS JUMS PADĖS STABDYTI, GREITĖTI IR IŠLIKTI JUOSTOS VIDURYJE

NULINĖ TARŠA

TVARUSIS VAŽIAVIMAS IR IŠSKIRTINĖS GALIMYBĖS

PALAIKYKITE RYŠĮ

NAVIGACIJA „NUO DURŲ IKI DURŲ“ IR VISIŠKAI NAUJA PROGRAMĖLĖ IŠMANIAJAM TELEFONUI

DU AKUMULIATORIAI, RINKTIS JUMS

VAŽIAVIMUI MIESTE

Galima nuvažiuoti iki 270 km

Su „Nissan LEAF“ ir 40 kWh akumuliatoriumi, po kiekvieno įkrovimo nuvažiuosite iki 270 km – puikiai tiks kasdienėms kelionėms į darbą.

TOLIMESNĖMS KELIONĖMS

Galima nuvažiuoti iki 385 km

Su naujuoju 62 kWh akumuliatoriumi „Nissan LEAF e+“ modeliai gali įveikti net 385 km atstumą – puikus pasirinkimas ilgesnėms kelionėms.

2019 m. „Nissan LEAF“

PEREIKITE PRIE IŠMANESNIO VAŽIAVIMO

„Nissan LEAF“ įrengtos geriausios išmaniosios technologijos, įskaitant „e-Pedal“ ir „ProPILOT“, kurios užtikrina dinamišką valdymą ir smagius pojūčius. Visiškai elektrinis „Nissan LEAF“ – puiki „Nissan Intelligent Mobility“ išraiška.

2019 m. „Nissan LEAF“

SUTAUPYKITE. GERESNEI ATEIČIAI

Mažos eksploatacinės išlaidos ir jokių išmetamųjų teršalų – „Nissan LEAF“ draugiškas ne tik jūsų kišenei, bet ir visam pasauliui.

GRAKŠTUS DIZAINAS

Dėl aštrių aerodinaminių linijų, tarsi ore sklendžiančio stogo ir firminių grotelių „V-Motion“, „Nissan LEAF“ išvaizda išsiskiria iš kitų, kaip ir automobilyje įdiegtos technologijos. Būkite drąsūs. Ieškokite nuotykių. Mėgaukitės.

KELIAUKITE TOLI

Dabar geriausias laikas pereiti prie elektromobilio – vienu įkrovimu galėsite nuvažiuoti iki 385 km, įkrausite greitai ir paprastai, naudositės naujausiomis technologijomis, kurios padės taupyti energiją ir valdyti elektromobilį. Paspaudę 100 % elektrinio automobilio akceleratorių pajusite tik elektromobiliams būdingą, iškarto juntamą, tolygų ir galingą pagreitį. „Nissan“ siūlo malonius vairavimo pojūčius.

Kaip įkrauti „Nissan LEAF“?

Nieko nėra paprasčiau, kaip „Nissan LEAF“ įkrovimas. Nuo paprasto buitinio kištuko iki sparčiojo įkrovimo stotelių – platus įkrovimo variantų pasirinkimas reiškia, kad energijos galite pasipildyti bet kada, ten kur Jums patogiausia.

1 VARIANTAS - NAMIE, BIURE ARBA KELYJE
240 V ĮKROVIMAS

VISIŠKAS „NISSAN LEAF“ AKUMULIATORIAUS ĮKROVIMAS (IKI 270 KM)

7,5 VAL.

VISIŠKAS „NISSAN LEAF e+“ AKUMULIATORIAUS ĮKROVIMAS (IKI 385 KM)

11,5 VAL.

2 VARIANTAS - KELIAUJANT
480 V SPARTUSIS ĮKROVIMAS

„LEAF“ AKUMULIATORIUSNUO 20% IKI 80% (SPARTUSIS ĮKROVIMAS)

MAŽDAUG 60 MINUČIŲ

„LEAF e+“ AKUMULIATORIUS NUO 20% IKI 80% (SPARTUSIS ĮKROVIMAS)

MAŽDAUG 90 MINUČIŲ

Sužinokite apie 2019 m. „NISSAN LEAF“ RYŠĮ

INFORMACINĖ – PRAMOGINĖ SISTEMA „NISSANCONNECT“

Pasitikrinti nuvažiuojamą atstumą ir rasti artimiausią įkrovimo stotelę paprasta – visa ši informacija pateikiama didžiuliame jutikliniame „Nissan LEAF“ informacinės ir pramogų sistemos ekrane.

RYŠYS

Su „Apple CarPlay™“ arba „Android Auto™“ galėsite susieti mėgstamas pramogas, navigaciją ir pranešimus, todėl kelionė bus smagesnė, patogesnė ir saugesnė.

NISSANCONNECT

INFORMACINĖ – PRAMOGINĖ SISTEMA „NISSANCONNECT“

„NissanConnect“ naudojamos įvairios šiuolaikiškos technologijos – nuotolinis valdymas, akumuliatoriaus valdymas, žemėlapiai ir eismas tiesiogiai.

AUTOMOBILIAI (5)

Rodyti visus

NAUJI AUTOMOBILIAI SANDĖLYJE

 • LEAF N-Connecta MY22 39 kWh LED<p><span style=PIRMA REGISTRACIJA - 2023.07, RIDA - 4000 KM

  " tag="true" />

  LEAF N-Connecta MY22 39 kWh LED

  PIRMA REGISTRACIJA - 2023.07, RIDA - 4000 KM

  30 500 €   35 499 €  

  Plačiau

 • LEAF e+ N-Connecta 59 kWh Synthetic Part-Leather LED<p><span style=SPECIALI KAINA. JURIDINIAMS ASMENIMS - 26.000 EUR (be PVM su APVA parama); FIZINIAMS ASMENIMS - 32.300 EUR (su APVA parama)*

  " tag="true" />

  LEAF e+ N-Connecta 59 kWh Synthetic Part-Leather LED

  SPECIALI KAINA. JURIDINIAMS ASMENIMS - 26.000 EUR (be PVM su APVA parama); FIZINIAMS ASMENIMS - 32.300 EUR (su APVA parama)*

  36 300 €   40 689 €  

  Plačiau

 • LEAF e+ N-Connecta 59 kWh Synthetic Part-Leather LED<p><span style=SPECIALI KAINA. JURIDINIAMS ASMENIMS - 26.496 EUR (be PVM su APVA parama); FIZINIAMS ASMENIMS - 32.900 EUR (su APVA parama)*

  " tag="true" />

  LEAF e+ N-Connecta 59 kWh Synthetic Part-Leather LED

  SPECIALI KAINA. JURIDINIAMS ASMENIMS - 26.496 EUR (be PVM su APVA parama); FIZINIAMS ASMENIMS - 32.900 EUR (su APVA parama)*

  Rezervuota 36 900 €  

  Plačiau