TOWNSTAR Van

Nissan Townstar EV Van

Nuo 39 790 €

Nissan Townstar EV Van

Naujasis 100% elektrinis „Nissan Townstar”

Naujasis 100% elektrinis „Nissan Townstar“ padės vystyti Jūsų verslą.

Nissan Townstar VAN 100% elektrinis

Elektrifikuokite savo verslo ateitį

Naujasis elektromobilis „Nissan Townstar“, kurio eksploatacinės sąnaudos yra kur kas mažesnės už dyzelinių automobilių, yra racionalus pasirinkimas jūsų verslui. Įspūdingas vidutinis iki 291 km nuvažiuojamasis atstumas dažniausiai yra pakankamas net ir tolimoms kelionėms darbo dieną, todėl pasieksite savo kelionės tikslą be jokių apribojimų ir taršos (1)(2).

Nissan Townstar Elektrifikuokite savo verslo ateitį

AUTOMOBILIAI (2)

KODĖL VERTA RINKTIS ELEKTROMOBILĮ?

Pagerinkite savo įvaizdį išleisdami mažiau

Varomi elektriniu varikliu, maitinamu akumuliatoriaus, elektromobiliai yra švarūs, tylūs, jų eksploatacija ir techninė priežiūra pigesnė nei automobilių su vidaus degimo varikliu. Su automobiliu, kuriam nereikia pirkti dyzelino, smarkiai sumažinsite savo veiklos išlaidas, o verslas įgaus tvarią reputaciją. (3)

Iki 291 KM
Mišriu režimu (1)

Jūsų tvaraus verslo partneris

VAŽIUOKITE MIESTE IŠMANIAU

Kadangi kelionės verslo reikalais mieste yra trumpesnės, naujasis elektrinis „Nissan Townstar“ puikiai tam pritaikytas. Įsikrauna per naktį, todėl nesudaro prastovų ir užtikrina papildomą lankstumą.

MĖGAUKITĖS NERIBOTA LAISVE

Miestuose vis daugėja zonų, kuriose ribojamos CO2 emisijos. Tačiau švariai elektros energijai atviri visi keliai. Prireikus įkrauti automobilį, visada rasite įkrovimo stotelę ar „Wallbox“. (2)

PASINAUDOKITE GALIMYBE SUMAŽINTI MOKESČIUS

Daugelyje šalių elektromobilių savininkai įgyja teisę į mokesčių lengvatas, tai reiškia, kad galite sutaupyti dar daugiau.

LIKITE PRISIJUNGĘ

Prieš sėsdami į automobilį užsiregistruokite

Nissan Townstar Prieš sėsdami užsiregistruokite

Programėlė „NissanConnect Services“

Specialiai „Nissan Townstar“ 2022 m. vasarai (2) sukurta programėlė „NissanConnect Services“ (3) – tai daugybė įvairių elektromobilio funkcijų. Norite užsitikrinti tobulą komfortą neįlipę į automobilį? Norite patikrinti nuvažiuojamąjį atstumą, akumuliatoriaus įkrovą ar salono temperatūrą? (4) Tiesiog pasinaudokite programėle.

ĮKROVIMAS

Niekada nenutolsite nuo įkrovimo vietos

Nissan Townstar Van Niekada nenutolsite nuo įkrovimo vietos

Įkrovimas namuose

Naudodamiesi sieniniu įkrovikliu įkraukite savo naująjį „Nissan Townstar“ namuose per naktį, kai elektros kainos yra žemiausios.

Greitasis įkrovimas

Rinkitės iš įvairių įkrovimo variantų: peržiūrėkite nuolat besiplečiantį elektromobilių viešųjų įkrovimo stotelių tinklą. Tiesiog atsiverskite meniu jutikliniame ekrane (4) – galite netgi filtruoti rezultatus pagal norimą įkroviklio tipą.

Nissan Townstar Van Buitiniai įkrovikliai

„Nissan“ siūlo platų buitinių kintamosios srovės įkroviklių (5) asortimentą, užtikrinantį maksimalų įkrovimo našumą buityje, vidaus ir lauko sąlygomis. Šiuo metu visoje Europoje yra daugiau kaip 40 000 viešųjų įkrovimo stotelių, iš jų 7 000 sparčiosios, todėl visada rasite, kur įkrauti automobilį.

ATRASKITE „NISSAN CHARGE"

Kai visos funkcijos pasiekiamos keliais paspaudimais, gyvenimas su „Nissan LEAF“ tampa ypač nerūpestingas. Su mūsų programėlėmis planuokite kelionę žemėlapyje, raskite visas įkrovimo stoteles savo pasirinktame maršrute ir naudokitės visa vairuotojui skirta informacija, navigacija, naujienomis ir pramogomis.

Nissan Townstar Van Buitiniai įkrovikliai

„NISSAN“ KLIENTŲ APTARNAVIMO SKYRIUS

Užtikrintumas nuo pat pirmosios dienos

Nissan Townstar Van Baterijos talpos garantija

8 metų arba 160 000 km elektromobilio akumuliatoriaus galios garantija (6)

8 metų arba 160 000 km akumuliatoriaus galios garantija ir nuolatinė pagalba kelyje elektromobiliams, todėl, kad ir kas nutiktų, liksite saugūs.

Nissan Townstar Van Speciali gamintojo garantija elektromobiliams

Speciali gamintojo garantija elektromobiliams

Apima variklį, inverterį, elektromobilio valdymo bloką, reduktorių, galios perdavimo modulį, įkrovimo jungtį ir kabelį.

Nissan Townstar Van Nuotolinė pagalba kelyje

Nuolatinė pagalba kelyje elektromobiliams

Važiuokite užtikrintai, nes bet kada keliaudami pagalbos sulauksite vos paskambinę.

(1) Nuvažiuojamas atstumas apskaičiuotas laboratorijoje, vykdant bandymus, atitinkančius ES teisės aktų reikalavimus; tokie skaičiavimai skirti įvairių tipų automobiliams palyginti. Ši informacija nėra susieta su konkrečiu automobiliu ir nėra pasiūlymo dalis. Šie duomenys gali neatitikti tikrų rezultatų kelyje. Rezultatai gali priklausyti nuo pasirenkamosios įrangos, techninės priežiūros, vairavimo įpročių ir kitų veiksnių, pavyzdžiui, kelio būklės ir oro sąlygų. Rodikliai gauti taikant naujausią suderintą pasaulinės lengvųjų automobilių bandymų procedūrą (WLTP).  Šie duomenys apskaičiuoti laboratorijoje, vykdant ES teisės aktų reikalavimus atitinkančius bandymus; tokie skaičiavimai skirti įvairių tipų automobiliams palyginti. Ši informacija nėra susieta su konkrečiu automobiliu ir nėra pasiūlymo dalis. Šie duomenys gali neatitikti tikrų rezultatų kelyje. Rezultatai gali priklausyti nuo pasirenkamosios įrangos, techninės priežiūros, vairavimo įpročių ir kitų veiksnių, pavyzdžiui, kelio būklės ir oro sąlygų. Rodikliai gauti taikant naujausią suderintos pasaulinės lengvųjų automobilių bandymų procedūrą (WLTP)

(2) NissanConnect services do not work on vehicles which are not equipped with a display screen. Jeigu norite naudotis „NissanConnect“ paslaugomis, turite susikurti „NissanConnect“ paskyrą ir nurodę savo vartotojo vardą bei slaptažodį prisijungti prie programėlės „NissanConnect Services“. Jei norite naudotis programėle „NissanConnect Services“, jums reikalingas „iOS“ arba „Android“ išmanusis telefonas, SIM kortelė ir mobiliųjų duomenų paslauga (jei tokios paslaugos neužsisakėte, kreipkitės į savo mobiliojo tinklo operatorių). Visoms paslaugoms būtinas mobilusis ryšys. 

(3) Naudojantis NCS programėle tikslios temperatūros nustatyti negalima. Galima įjungti paslaugą, tačiau pakeisti temperatūros negalima.

(4) Ši funkcija yra tik versijose su navigacija.

(5) Depending on the electricity supply, the maximum AC charging power from the Townstar ranges between 11kW and 22kW.​

(6) Pagal tai, kuri sąlyga įsigalios anksčiau.

Pateikti vaizdai ir aprašai yra tik informacinio pobūdžio. Kai kuriose nuotraukose užfiksuoti automobiliai nėra skirti Lietuvos rinkai, nėra konkretaus modelio arba versijos automobiliai ir nėra pasiūlymo dalis. Automobilio funkcijų paketas priklauso nuo jo versijos. Kai kurios jų yra standartinės, kitos – pasirenkamos (kainuoja papildomai).

AUTOMOBILIAI (2)

Varomas pažangiu mąstymu

Naujasis elektromobilis „Nissan Townstar“, kurio eksploatacinės sąnaudos yra kur kas mažesnės už dyzelinių automobilių, yra racionalus pasirinkimas jūsų verslui. Įspūdingas vidutinis iki 291 km nuvažiuojamasis atstumas dažniausiai yra pakankamas net ir tolimoms kelionėms darbo dieną, todėl pasieksite savo kelionės tikslą be jokių apribojimų ir taršos (1)(2).

Nissan Townstar Varomas pažangiu mąstymu

ELEKTRINIS VARIKLIS

Elektrifikuokite savo važiavimą

122 AG

Variklio galia

245 Nm

Maks. sukimo momentas

45 KWH

Akumuliatorius

iki 291 KM

Mišriu režimu (1)

Nissan Townstar Elektrifikuokite savo važiavimą

Visiškai elektrinis variklis

Švaresnis, tylesnis ir pigiau eksploatuojamas, naujasis „Nissan Townstar“ elektromobilis varomas 45 kWh akumuliatoriumi, prijungtu prie 122 AG / 245 Nm elektrinio variklio. Tegu darbai nesustoja visą dieną, kad ir kokiais keliais važiuotumėte: iki 291 km nuvažiuojamas atstumas pagal WLTP, mišriu ciklu (1). Akumuliatorius aušinamas skysčiu, siekiant optimizuoti įkrovos efektyvumą. (2)

Užtikrintumas nuo pat pirmosios dienos

Nissan Townstar Garantijos

Naujo automobilio ir akumuliatoriaus garantija

Lengviesiems komercinės paskirties automobiliams „Nissan" siūlo naujo automobilio garantiją, kurią sudaro 5 metai / 160 000 km (priklauso nuo to, kuri sąlyga išpildoma anksčiau). Akumuliatoriui suteikiama 8 metų / 160 000 km (priklauso nuo to, kuri sąlyga išpildoma anksčiau) garantija

(1) Nuvažiuojamas atstumas apskaičiuotas laboratorijoje, vykdant bandymus, atitinkančius ES teisės aktų reikalavimus. Šie skaičiavimai skirti įvairių tipų automobiliams palyginti. Ši informacija nėra susieta su konkrečiu automobiliu ir nėra pasiūlymo dalis. Nurodyti duomenys gali skirtis nuo vairuojant gautų realių rezultatų. Oficialiems rezultatams įtakos gali turėti papildoma įranga, techninė priežiūra, vairavimo stilius ir išoriniai veiksniai (pvz., oro sąlygos). Pateikti duomenys buvo nustatyti pagal WLTP (Worldwide Harmonized Light Vehicles Test Procedure) reikalavimus.

(2) Energijos sąnaudos (mišriu režimu): 189–203 Wh/km; CO2 emisijos (g/km): 0. Nulinė CO2 tarša važiuojant.

Pateikti vaizdai yra tik informacinio pobūdžio. Kai kuriuose vaizduose užfiksuotų automobilių specifikacijos gali būti netiekiamos vietinėje rinkoje. Šie vaizdai nėra konkretaus modelio arba versijos pavyzdys ir nėra pasiūlymo dalis. Nurodytos funkcijos gali būti netiekiamos, neįeiti į standartinio paketo sudėtį, būti užsakomos papildomai.

AUTOMOBILIAI (2)

TECHNINĖ INFORMACIJA

Suraskite sau tobulą pagalbininką

Galite patys pasirinkti net ir smulkiausias naujojo „Nissan Townstar“ detales – nuo galinių durelių dizaino iki sėdynių išdėstymo – kad automobilis jums tiktų, kaip idealiai pasiūtas kostiumas.

Nissan Townstar Van Matmenys ir krovinių skyriaus talpa

MATMENYS IR KROVINIŲ SKYRIAUS TALPA

Maksimalus krovinio ilgis: 1,8 m (arba 3,05 m su nulenkta galine pertvara), bet to, greitai pasirodys dar erdvesnė naujojo „Nissan Townstar“ versija.

Nissan Townstar Van Galinių durelių variantai

GALINIŲ DURELIŲ VARIANTAI

Rinkitės, kas jums tinka labiausiai – standartines santykiu 30:70 padalintas galines dureles arba užsakomas hečbeko stiliaus dureles su galiniu langu.

Nissan Townstar Van Nulenkiama keleivio sėdynė

NULENKIAMA KELEIVIO SĖDYNĖ

Keleivio sėdynė arba papildoma vieta jūsų kroviniams.

Visada automobilį tinkamai pastatysite iš pirmo karto

Naujasis „Nissan Townstar“ suprojektuotas tobulai tenkinti jūsų poreikius: kompaktiškas furgonas, derinantis patogumą, universalumą ir talpumą. Dėl optimalaus dydžio lengvai nardysite miesto gatvėmis netrikdydami eismo, o aplinkinio vaizdo stebėjimo sistema leis statyti automobilį mieste be jokių pastangų. O atverdami slankiąsias duris abiejose automobilio pusėse lengvai iškrausite visus krovinius.

Nissan Townstar Varomas tinkamai pastatykite iš pirmo karto

Jūsų erdvė, jūsų pasirinkimas

Jei tenka vežioti dėžes, padėklus, baldus ar kitokius krovinius, atraskite stulbinantį krovinių skyriaus lankstumą su daugybe tvirtinimo taškų, skirtų apsaugoti krovinius pervežimo metu. Taip pat galima pakeisti keleivių sėdynių konfigūraciją ir optimaliai padidinti erdvę kroviniams, kai nevežate keleivių.

Nissan Townstar Van Jūsų ervė, jūsų pasirinkimas

KROVINIŲ SKYRIUS

Atviras visoms galimybėms

Nissan Townstar Galinių durelių atidarymas padėklų sukrovimas

Galinių durelių atidarymas ir padėklų sukrovimas

Pakankamai platus dviem standartiniams europadėklams: krovinių pakrovimas ir iškrovimas su naujuoju „Nissan Townstar“ yra visiškai paprastas.

Stumdomosios durys

Su plačiomis stumdomosiomis durimis abiejose pusėse lengva pakrauti ir iškrauti įvairią įrangą ir priemones, kad ir kurioje gatvės pusėje pasistatytumėte automobilį.

Nissan Townstar Studomos durys

Nissan Townstar Pertvaros pasirinkimas

Pertvaros pasirinkimas

Rinkitės fiksuotą (didžiausiai saugai ir kabinos izoliacijai) arba pasukamą pertvarą, su nulenkiamomis keleivių sėdynėmis ir padidinama bagažinės talpa.

Pateikti vaizdai ir aprašai yra tik informacinio pobūdžio. Kai kuriose nuotraukose užfiksuoti automobiliai nėra skirti Lietuvos rinkai, nėra konkretaus modelio arba versijos automobiliai ir nėra pasiūlymo dalis. Automobilio funkcijų paketas priklauso nuo jo versijos. Kai kurios jų yra standartinės, kitos – pasirenkamos (kainuoja papildomai).

AUTOMOBILIAI (2)

TECHNOLOGIJA

Atraskite naujus standartus

Naujasis „Nissan Townstar“ nustato naują furgonų klasės standartą: saugos, ryšio ir pagalbos funkcijos, kurias įprastai naudojame tik keleiviniuose automobiliuose.

Nissan Townstar Van Matmenys ir krovinių skyriaus talpa

IŠMANIOJI APLINKINIO VAIZDO STEBĖJIMO SISTEMA

Valdykite automobilį dar užtikrinčiau. „Nissan“ turi aplinkinio vaizdo monitorių perduodantį 4 kamerų vaizdus iš visų pusių, todėl galite lengvai manevruoti net itin ankštose vietose (3).

Nissan Townstar Van ProPILOT Assist

ProPILOT Assist

Sekimas paskui priekyje važiuojantį automobilį pasirinktu atstumu, sustabdymas kai reikia, įsibėgėjimas kartu su eismo srautu, automobilio vedimas eismo juostos viduryje – „Nissan ProPILOT Assist“ (5) atliks už jus visas šias užduotis, kad vairavimas būtų saugesnis ir paprastesnis (3).

Nissan Townstar Van „APPLE CARPLAY®“ ir „ANDROID AUTO™“

„APPLE CARPLAY®“ ir „ANDROID AUTO™“

Nepraraskite ryšio su savo pasauliu, kad ir kur bebūtumėte. Suderinama su „Apple Carplay®“ ir „Android auto™“ (5), todėl galite skaityti pranešimus, klausytis muzikos ir naudotis kitomis išmaniojo telefono programėlėmis.

Nissan Townstar Van NAVIGACIJA

NAVIGACIJA

Visada raskite greičiausią kelią. „NissanConnect“ navigacijos ir pramogų sistema nuolat teikia tiesioginę informaciją apie eismą (6), alternatyvius maršrutus ir dar daugiau.

Išmanesnis nei įprastas furgonas

Naujasis „Nissan Townstar“ nustato naujus furgonų klasės standartus. Su pažangiomis saugos sistemomis, sklandžiu ryšiu ir pagalbinėmis vairavimo sistemomis, kurios paprastai būna tik keleivinėse transporto priemonėse, kiekvieną kartą galėsite mėgautis smagesniu vairavimu.

Nissan Townstar Išmanesnis nei įprastas furgonas

IŠMANIOJI APLINKINIO VAIZDO STEBĖJIMO SISTEMA

Patikimos technologijos

Nissan Townstar Van IŠMANIOJI APLINKINIO VAIZDO STEBĖJIMO SISTEMA

Automobilį į stovėjimo vietą įvairuokite užtikrintai. Su išmaniu aplinkinio vaizdo monitoriumi (1) manevruoti ankštose erdvėse visiškai lengva. Automobilį matysite iš visų pusių ir pasirinktinai galėsite priartinti vaizdą iš priekio, galo ar bet kurio šono, todėl manevruoti net siauriausiose miesto gatvelėse bus paprasta.

PAGALBA VAIRUOJANT IR SAUGOS TECHNOLOGIJOS

Visuomet Jumis rūpinasi

Nissan Townstar Van „ProPILOT Assist“

„ProPILOT Assist“

Aktyvinkite „ProPILOT Assist“ (2), kad furgonas sektų priekyje esantį automobilį nustatytu atstumu ir išlaikytų padėtį eismo juostos viduryje (net ir nestaigiuose posūkiuose). „ProPILOT Assist“ gali pats visiškai sustabdyti automobilį, jei to reikia, ir vėl įsibėgėti kartu su transporto srautu (1).

Nissan Townstar Van Įspėjimo apie nematomas kliūtis sistema

Įspėjimo apie nematomas kliūtis sistema

„Nissan Townstar“ įspėjimo apie nematomas kliūtis sistema stebi akląją matymo zoną, o aptikusi joje automobilį apie tai informuoja. Jeigu nereaguojate į įspėjimą, aklosios zonos stebėjimo sistema gali šiek tiek pristabdyti, kad automobilis spėtų sugrįžti į eismo juostą (1).

Nissan Townstar Van Išmanioji įspėjimo apie priekinio susidūrimo pavojų ir avarinio stabdymo sistema

Išmanioji įspėjimo apie priekinio susidūrimo pavojų ir avarinio stabdymo sistema

Stebi vieną priekyje važiuojantį automobilį. Kai sistema aptinka staigų stabdymą priekyje, garsiniu ir vaizdiniu įspėjimu ji nurodo sulėtinti ir imasi veiksmų apsaugoti nuo susidūrimo arba sumažinti jo poveikį. (1)

Nissan Townstar Van Išmanioji pastovaus greičio kontrolės sistema

Išmanioji pastovaus greičio kontrolės sistema

Matuoja atstumą iki priekyje važiuojančio automobilio, didina ir mažina greitį, automatiškai išlaikydama saugų atstumą nustatytu važiavimo greičiu (1).

SUSIETOSIOS „NISSAN“ PASLAUGOS

Paklūstančios jums

Nissan Townstar Van Susietos nissan paslaugos

Navigacija ir vairavimas

Suplanuokite savo maršrutą naudodamiesi „NissanConnect“ paslaugų programėlės (3)(4) navigacijos sistema ir sinchronizuokite su savo „Nissan“ prieš keliaudami (5). Raskite arčiausią įkrovimo stotelę, lengvai planuokite maršrutą su „Google“ paieška ir keliaukite išmaniau su tiesiogine eismo informacija (6).

Nissan Townstar „Apple Carplay®“ ir „Android Auto™“ (7)

„Apple Carplay®“ ir „Android Auto™“ (7)

„Apple CarPlay®“ ir „Android Auto™“ suteikia išmanesnį ir saugesnį būdą naudotis išmaniuoju telefonu. Tiesiog per USB prijunkite suderinamą išmanųjį telefoną ir žemėlapyje stebėkite kelią, skambinkite, siųskite ir gaukite žinutes bei leiskite mėgstamą muziką ir programėles (7). Versijose su navigacija, „Apple CarPlay®“ veikia net belaidžiu būdu.

Nuotolinė klimato kontrolės sistema ir planavimas

Tikrinkite ir valdykite tam tikras „Nissan“ funkcijas, naudodamiesi „NissanConnect“ paslaugų programėle (3)(4)(5). Norite prieš kelionę suaktyvinti „Nissan“ automatinę klimato kontrolės sistemą? Jokių problemų (8).

Nissan Townstar Nuotolinė klimato kontrolės sistema ir planavimas

Nissan Townstar Pertvaros battery

Automobilio įkrovos būsena ir įkrovimo grafikas

Tikrinkite elektromobilio „Nissan Townstar“ akumuliatoriaus įkrovos lygį ir įkraukite nuotoliniu būdu, jums patogiu laiku.

(1) Neturėtumėte visiškai pasikliauti vairuotojo patogumui sukurtomis funkcijomis. Esant tam tikroms sąlygoms ir aplinkybėms, kai kurios funkcijos gali neveikti. Galioja greičio ir kiti apribojimai. Daugiau apie „Nissan“ technologijų naudojimo sąlygas Jums paaiškins „Nissan“ atstovybėje.

(2) „ProPILOT Assist“ montuojama ne visuose automobiliuose. Tai yra pagalbinė vairuotojo sistema, tačiau ji negali apsaugoti nuo susidūrimų. Sistema „ProPILOT Assist“ skirta naudoti tik greitkeliuose (keliai su atitvarais), vairuotojui žiūrint į kelią ir rankas laikant ant vairo. Vairuotojas privalo išlikti budrus, vairuoti saugiai ir gebėti bet kada perimti automobilio valdymą. Pastovaus greičio palaikymo sistemos pagalba važiavimo greitį reikia nustatyti vadovaujantis greitkelyje galiojančiomis taisyklėmis. „ProPILOT Assist“ sistema suderinama tik su automatine transmisija.

(3) Norint naudotis „NissanConnect Services“ programėle, reikia turėti telefoną su „Android“ arba „iOS“ operacine sistema ir duomenų perdavimo funkciją palaikančia SIM kortele. Į telefoną parsisiųskite nemokamą „NissanConnect Services“ programėlę, sukurkite savo paskyrą su vartotojo vardu ir slaptažodžiu. Savo telefoną susiekite su automobilio „NissanConnect Services“ programėle. Prisijungimui naudokite savo paskyros vartotojo vardą ir slaptažodį. Visų paslaugų teikimas priklauso nuo mobiliojo ryšio operatoriaus tinklo aprėpties.

(4) Funkcijos prieinamos ne visose versijose. Jos gali būti standartinio paketo dalimi arba užsakomos papildomai (už papildomą mokestį).

(5) Mobiliojo telefono susiejimą su „NissanConnect“ būtina vykdyti automobiliui stovint. Naudojantis sistema būtina laikytis visų kelių eismo taisyklių. Sistema vairuotai gali naudotis tik tuomet, kai tai daryti saugu. Būtina žinoti, kad net ir laisvų rankų įranga gali atitraukti dėmesį ir sukelti avarines situacijas.

(6) "Maps & Live Traffic“ (žemėlapių ir tiesioginių eismo sąlygų), „Remote Control Services“ (nuotolinio valdymo) ir „Smart Alerts“ (išmaniųjų įspėjimų) paslaugos įprastai yra mokamos; kai kurių modelių ir (arba) klasių automobiliuose, kuriuose integruota „NissanConnect Services“ įranga, šiomis paslaugomis galima naudotis nemokamai 3 metus. Jei norite daugiau sužinoti apie automobilį su šia įranga, apsilankykite specialiajame atitinkamos komplektacijos modelio puslapyje arba atsisiųskite jo brošiūrą. Norėdami gauti daugiau informacijos.

(7) „Apple CarPlay®“ ir „Android Auto™“ paslaugos gali būti tiekiamos nemokamai. Tai priklauso nuo automobilio modelio ir/arba jo versijos. „Android Auto™“ paslauga galima tik naudojant laidinę jungtį. „Apple CarPlay®“ paslaugą teikia „Apple Inc.“. Ji gali būti nepasiekiama tam tikrose vietovėse. „Android Auto™“ paslaugą teikia „Google Inc.“. Ji gali būti nepasiekiama tam tikrose vietovėse. Dėl nuo „Nissan“ nepriklausančių aplinkybių, paslaugos „Apple CarPlay®“ ir „Android Auto™“ gali būti netiekiamos jūsų šalyje arba gali neveikti kai kurios funkcijos. „Nissan“ neprisiima atsakomybės dėl paslaugų „Apple CarPlay®“ ir/arba „Android Auto™“ arba atskirų jų funkcijų neprieinamumo jūsų automobilyje.

(8) Temperatūra yra nustatyta iš anksto ir fiksuota, jos negalima keisti nuotoliniu būdu. Negalima aktyvuoti, jeigu akumuliatoriaus įkrova yra <25%. Daugiau informacijos Jums suteiks „Nissan“ atstovybėje.

Pateikti vaizdai yra tik informacinio pobūdžio. Kai kuriuose vaizduose užfiksuotų automobilių specifikacijos gali būti netiekiamos vietinėje rinkoje. Šie vaizdai nėra konkretaus modelio arba versijos pavyzdys ir nėra pasiūlymo dalis. Nurodytos funkcijos gali būti netiekiamos, neįeiti į standartinio paketo sudėtį, būti užsakomos papildomai.

AUTOMOBILIAI (2)

KOMFORTAS IR PRAKTIŠKUMAS

Pasaulis jūsų rankose

Naujojo „Nissan Townstar“ salone lengvai pasieksite visus reikalingus daiktus. Išmani daiktų laikymo sistema, sklandus ryšys ir ergonomiškas dizainas leis visą dėmesį skirti vairavimui.

Nissan Townstar Komfortas ir praktiskumas

Erdvė, kurioje galite dirbti, atsipalaiduoti ar tiesiog mėgautis kelione

Į „Nissan Townstar“ saloną lipti vilioja ne tik aukštos kokybės medžiagos ir ergonomiškas dizainas. Modernus ryšys sklandžiai susies jūsų išmanųjį telefoną su „Nissan“: programėlės, muzika, ryšys su darbo kolegomis ir klientais. Papildomos ir lengvai pritaikomos erdvės jūsų daiktams ir darbui: galėsite veiksmingai tvarkyti verslo reikalus bet kokioje kelionėje.

Darbo vieta ant ratų

Išmanusis ryšys, naujoviški sprendimai daiktams laikyti ir nulenkiama keleivio sėdynė, kuri pavirsta patogiu darbo stalu: jūsų automobilis – mobilioji darbo vieta.

Nissan Townstar Darbo vieta ant ratų

Ergonomiška kabina

Išskirtinį patogumą netgi ilgiausiose kelionėse jums užtikrins visiškai naujo „Townstar“ reguliuojama vairo kolonėlė ir patogios priekinės sėdynės.

Nissan Townstar Van A4 dydžio dėtuvė

A4 dydžio dėtuvė

Daugelyje verslų darbuotojams keliaujant papildomai būtina tvarkyti dokumentaciją. Speciali A4 dydžio dokumentų dėtuvė tokiais atvejais yra išskirtinai naudinga. Dabar tvarkyti ir laikyt dokumentus kelionėje dar paprasčiau.

Nissan Townstar Van Dėtuvė virš prietaisų skydelio

Dėtuvė virš prietaisų skydelio

Lengvai pasiekiamas ir diskretiškas. Virš prietaisų skydelio yra patogi vieta laikyti pinigines, akinius nuo saulės, raktus, telefonus ar kitus vertingus daiktus, kuriuos norite paslėpti nuo akių.

Atidžiau patyrinėkite vidų

Nissan Townstar Van Pavarų perjungimo svirtis

Pavarų perjungimo svirtis

Ergonomiškai išdėstyta, intuityvi ir lengvai naudojama elektroninė pavarų perjungimo svirtis yra sumontuota prie apatinio prietaisų skydelio, kad būtų lengva ją pasiekti. 3 regeneruojamojo stabdymo lygius galima pasirinkti naudojant tą pačią pavarų perjungimo svirtį.

Nissan Townstar Van Elektroninis stovėjimo stabdis

Elektroninis stovėjimo stabdis (1)

Patogioje vietoje ir lengvai naudojamas.

Nissan Townstar Van Skaitmeninis prietaisų skydelis

Skaitmeninis 10" prietaisų skydelis (1)

Visos ryšio funkcijos rodomos 8 col. jutikliniame ekrane, kuris yra susietas su patogiai matomu 10 colių prietaisų skydeliu, įrengtu vairuotojui prieš akis.

Nissan Townstar Van Šildomas priekinis stiklas

Šildomas priekinis stiklas

„Nissan Townstar“ priekinis langas yra šildomas, todėl aprasojimas bus pašalintas greitai ir efektyviai.(2)

PRAKTIŠKUMAS

Jauskitės kaip namuose

Nissan Townstar Van Išmaniojo telefono laikiklis

Išmaniojo telefono laikiklis

Vaizdo skambučiams su laisvųjų rankų įranga, mašinai stovint, taip pat el. pašto, kalendoriaus ir kitos informacijos peržiūrai.

Nissan Townstar Van Puodelių laikikliai

Puodelių laikikliai

Naujojo „Nissan Townstar“ puodelių laikikliai yra patogiai išdėstyti grindų konsolės viršuje. Karštą dieną vykdant pakrovimo ar iškrovimo darbus norisi gerti, todėl dideliuose laikikliuose galite laikyti iki 0,75 litro talpos butelius.

Nissan Townstar Van Praktiškas stalčius

Praktiškas stalčius

Praktiškas 7,1 litrų talpos naujojo „Nissan Townstar“ stalčius idealiai tinka dideliems darbe reikalingiems daiktams, pavyzdžiui, šalmui.

Nissan Townstar Van Daiktadėžė priekinėse durelėse

Daiktadėžė priekinėse durelėse

Patogioje vietoje ir talpi – galėsite įsidėti iki 1,5 litro gėrimo butelį.

Nissan Townstar Van Automatinis oro kondicionavimas

Automatinis oro kondicionavimas

Naujasis „Nissan Townstar“ yra su storesniais langais, pagerinta izoliacija ir klimato kontrolės sistema, kad furgone būtų reikiama temperatūra, kad ir kur bebūtumėte.

IŠORĖS SAVYBĖS

Padarykite puikų pirmąjį įspūdį

Nissan Townstar Van Priekinės grotelės

Priekinės grotelės

Naujajame „Nissan Townstar“ elektromobilis yra su priekinėmis grotelėmis su įkomponuotu „kumiko“ raštu ir patogiai įrengta įkrovimo jungtimi.

Nissan Townstar Van Priekiniai LED žibintai

Priekiniai LED žibintai

Standartinės naujojo „Nissan Townstar“ komplektacijos dieniniai bei galingi priekiniai žibintai palengvina vairavimą naktį ir užtikrina optimalų matomumą bei saugą bet kokiomis oro sąlygomis.

Nissan Townstar Van Ryškūs galiniai LED žibintai

Ryškūs galiniai LED žibintai

Nauja išskirtinė detalė atspindinti šiuolaikiškumą ir modernią estetiką:  Galinių žibintų emblemos su nauju apvadu ir nuolat įjungtu specialiu ir saugumą užtikrinančiu LED apšvietimu.

Nissan Townstar Van lengvojo lydinio ratlankiai „Diamond cut“

Lengvojo lydinio ratlankiai „Diamond cut“

Atraskite dviejų atspalvių „Diamond cut“ dizaino lengvojo lydinio ratlankius: tobuliausia išvaizda ir beprecedentė sauga.

(1) Yra tam tikrose versijose.

(2) Nėra modeliuose su vairu dešinėje, yra tik tam tikrose modelių su vairu kairėje pusėje versijose.

Pateikti vaizdai ir aprašai yra tik informacinio pobūdžio. Kai kuriose nuotraukose užfiksuoti automobiliai nėra skirti Lietuvos rinkai, nėra konkretaus modelio arba versijos automobiliai ir nėra pasiūlymo dalis. Automobilio funkcijų paketas priklauso nuo jo versijos. Kai kurios jų yra standartinės, kitos – pasirenkamos (kainuoja papildomai).

AUTOMOBILIAI (2)

AKSESUARAI

Pasirinkite jums labiausiai patinkančią apdailą

Nuo praktiškumo iki apsaugos – pasirūpinkite, kad naujasis „Nissan Townstar“ idealiai atitiktų jūsų verslo poreikius. (7)
 

Nissan Townstar Van STOGO BAGAŽINĖ

STOGO BAGAŽINĖ

Vežkite dar ilgesnius arba dar didesnio tūrio krovinius.

Nissan Townstar Van NUIMAMAS VILKIMO KABLYS

NUIMAMAS VILKIMO KABLYS

Džiaukitės nepriekaištinga naujojo „Nissan Townstar“ išvaizda, o prireikus – naudokitės praktišku vilkimo kabliu.

Nissan Townstar Van MEDINĖ KROVINIŲ SKYRIAUS APSAUGA

MEDINĖ KROVINIŲ SKYRIAUS APSAUGA

Mėgaukitės ilgalaike krovinių skyriaus apsauga ir nebepergyvenkite pakrovimo ar iškrovimo metu.

Nissan Townstar Van PORANKIAI

PORANKIAI

Važiuokite maloniau ir patogiau, turėdami papildomą nepastebimą erdvę daiktams.

Nissan Townstar Van ĮKROVIMO LAIDO LAIKIKLIS

ĮKROVIMO LAIDO LAIKIKLIS

Dera su standartiniu EVSE elektromobilio įkrovimo laidu. Nenaudojamas laidas lieka švarus, tvarkingas ir nesimėto ant grindų.

 

(1) Nuvažiuojamas atstumas apskaičiuotas laboratorijoje, vykdant bandymus, atitinkančius ES teisės aktų reikalavimus. Šie skaičiavimai skirti įvairių tipų automobiliams palyginti. Ši informacija nėra susieta su konkrečiu automobiliu ir nėra pasiūlymo dalis. Nurodyti duomenys gali skirtis nuo vairuojant gautų realių rezultatų. Oficialiems rezultatams įtakos gali turėti papildoma įranga, techninė priežiūra, vairavimo stilius ir išoriniai veiksniai (pvz., oro sąlygos). Pateikti duomenys buvo nustatyti pagal WLTP (Worldwide Harmonized Light Vehicles Test Procedure) reikalavimus.

(2) Energijos sąnaudos (mišriu režimu): 18,3–19,5 KWh/100 km; CO2 emisijos (g/km): 0. Nulinė CO2 tarša važiuojant.

(3) Neturėtumėte visiškai pasikliauti vairuotojo patogumui sukurtomis funkcijomis. Esant tam tikroms sąlygoms ir aplinkybėms, kai kurios funkcijos gali neveikti. Galioja greičio ir kiti apribojimai. Daugiau apie „Nissan“ technologijų naudojimo sąlygas Jums paaiškins „Nissan“ atstovybėje.

(4) „ProPILOT Assist“ montuojama ne visuose automobiliuose. Tai yra pagalbinė vairuotojo sistema, tačiau ji negali apsaugoti nuo susidūrimų. Sistema „ProPILOT Assist“ skirta naudoti tik greitkeliuose (keliai su atitvarais), vairuotojui žiūrint į kelią ir rankas laikant ant vairo. Vairuotojas privalo išlikti budrus, vairuoti saugiai ir gebėti bet kada perimti automobilio valdymą. Pastovaus greičio palaikymo sistemos pagalba važiavimo greitį reikia nustatyti vadovaujantis greitkelyje galiojančiomis taisyklėmis. „ProPILOT Assist“ sistema suderinama tik su automatine transmisija.

(5) „Apple CarPlay®“ ir „Android Auto™“ paslaugos gali būti tiekiamos nemokamai. Tai priklauso nuo automobilio modelio ir/arba jo versijos. „Android Auto™“ paslauga galima tik naudojant laidinę jungtį. „Apple CarPlay®“ paslaugą teikia „Apple Inc.“. Ji gali būti nepasiekiama tam tikrose vietovėse. „Android Auto™“ paslaugą teikia „Google Inc.“. Ji gali būti nepasiekiama tam tikrose vietovėse. Dėl nuo „Nissan“ nepriklausančių aplinkybių, paslaugos „Apple CarPlay®“ ir „Android Auto™“ gali būti netiekiamos jūsų šalyje arba gali neveikti kai kurios funkcijos. „Nissan“ neprisiima atsakomybės dėl paslaugų „Apple CarPlay®“ ir/arba „Android Auto™“ arba atskirų jų funkcijų neprieinamumo jūsų automobilyje.

(6) Paslaugos „Maps & Live Traffic", „Remote Control Services", „Smart Alerts" yra teikiamos nemokamai 3 metus. Jos gali būti teikiamos nemokamai ir vėliau, bet tai priklauso nuo automobilio modelio ir/arba jo versijos. Daugiau informacijos Jums suteiks „Nissan" atstovybė.

(7) Aksesuarai ir bet kokia kliento sumontuota papildoma įranga gali turėti įtakos nurodytam automobilio nuvažiuojamam atstumui. Originaliems „Nissan“ aksesuarams taikoma naujo automobilio garantija, jeigu jie buvo sumontuoti „Nissan“ atstovybėje arba įgaliotame servise prieš perduodant automobilį klientui arba naujo automobilio garantijos galiojimo laikotarpiu. Originaliems aksesuarams, sumontuotiems pasibaigus naujo automobilio garantijos laikotarpiui, trečiosios šalies arba paties kliento yra taikoma tik originalių „Nissan“ atsarginių dalių ir aksesuarų garantija, kurią sudaro 12 mėnesių laikotarpis be ridos apribojimų.

Pateikti vaizdai yra tik informacinio pobūdžio. Kai kuriuose vaizduose užfiksuotų automobilių specifikacijos gali būti netiekiamos vietinėje rinkoje. Šie vaizdai nėra konkretaus modelio arba versijos pavyzdys ir nėra pasiūlymo dalis. Nurodytos funkcijos gali būti netiekiamos, neįeiti į standartinio paketo sudėtį, būti užsakomos papildomai.

AUTOMOBILIAI (2)

Rodyti visus

NAUJI AUTOMOBILIAI SANDĖLYJE

 • Townstar Van Electric 45KWH L1 N-Connecta Blind FD + Blind SSD<p><span style=SPECIALI KAINA. JURIDINIAMS ASMENIMS - 26.496 EUR (be PVM su APVA parama)*

  " tag="true" />

  Townstar Van Electric 45KWH L1 N-Connecta Blind FD + Blind SSD

  SPECIALI KAINA. JURIDINIAMS ASMENIMS - 26.496 EUR (be PVM su APVA parama)*

  36 900 €   42 371 €  

  Plačiau

 • Townstar Van Electric 45KWH L1 N-Connecta Blind FD + Blind SSD<p><span style=SPECIALI KAINA. JURIDINIAMS ASMENIMS - 26.496 EUR (be PVM su APVA parama)*

  " tag="true" />

  Townstar Van Electric 45KWH L1 N-Connecta Blind FD + Blind SSD

  SPECIALI KAINA. JURIDINIAMS ASMENIMS - 26.496 EUR (be PVM su APVA parama)*

  36 900 €   42 371 €  

  Plačiau