Prasideda prekyba naujuoju „Nissan Micra” modeliu / Fakto Autocentras / Naujienos

Prasideda prekyba naujuoju „Nissan Micra” modeliu

11.5.2017 – Nissan gamoje pagyvėjimas, daug metų prekyboje išsilaikiusį ketvirtos kartos „Nissan Micra” modelį pakeitė penktosios kartos atstovė. Pirmieji „Nissan Micra" modeliai pasieks atstovybes jau gegužės mėnesio pabaigoje. Kainos prasideda nuo 12 400 eurų.

 

 Naujasis penktos kartos modelis yra įspūdingas pasiekimas, palyginus su automobiliu, kurį jis pakeičia. Naujoji „Micra" yra ilgesnė, platesnė ir žemesnė nei ankstesni modeliai, kurta Europinio „Nissan” dizaino padalinio ir skirta užkariauti Europos pirkėjų širdis.

 

Svarbiausi patrauklumo akcentai yra automobilio sportiškas ir ekspresyvus išorės dizainas, kurie liudija, kad „Micra" drąsiai pasuko nauja kryptimi. Šiuolaikiška išvaizda ir kokybės įspūdis jaučiamas ir salone. Čia dominuoja dviejų atspalvių aukštos kokybės minkštos medžiagos jau nuo bazinės „Micra" komplektacijos.

 

„Penktosios kartos „Nissan Micra" nustato naujus standartus. Tiek važiavimo charakteristikomis, tiek išmanių technologijų gausa pasižymintis naujasis modelis yra bene inovatyviausias savo klasėje. Džiugu, kad nuo šiol daug „premium" klasės technologijų tapo prieinamos pirkėjams už nedidelę kainą." – sako Nissan Nordic Europe Baltijos šalių regiono vadovas Margus Mikk.

 

„Naujojoje „Micra" sumontuotos įvairios integruotos saugos technologijos, kurios niekada iki šiol nebuvo montuotos į kompaktišką „Nissan" automobilį.  Mums svarbu, ką mūsų klientai vairuoja šiandien ir ateityje. Mūsų tikslas užkariauti pirkėjų pasitikėjimą ir tapti segmento lydere.” - tęsė Margus Mikk.

 

Baltijos šalyse parduodamuose „Micra" modeliuose standartiškai montuojamas saugos priemonių paketas („Safety Pack"), į kurį įeina išmanioji apsaugos nuo atsitiktinio išvažiavimo iš eismo juostos sistema, išmanusis avarinis stabdys su pėsčiųjų atpažinimo sistema ir automatiniai priekiniai žibintai.

 

Nedidelės kubatūros varikliai, susieti su pažangiomis degalų taupymo technologijomis, pvz., su „Stop/Start" sistema, kuri sumažina degalų sąnaudas automobiliui stovint spūstyje, yra eksploatavimo išlaidų sumažinimo pagrindas – vienas svarbiausių pardavimo veiksnių B klasės hečbekų segmente. Du iš trijų variklių, siūlomų su naująja „Micra", galimi su šia sistema. Visi varikliai komplektuojami su mechanine penkių pavarų transmisija. Kitus variklius ir automatinę transmisiją planuojama pristatyti vėliau.

 

Naujoji „Nissan Micra" gaminama „Renault-Nissan" aljansui priklausančioje Flins gamykloje Prancūzijoje. Tai yra pirmasis „Nissan" lengvasis automobilis, kuris bus pagamintas aljanso gamykloje ir po septynerių metų pertraukos „Micra" gamyba bus grąžinta į Europą, t. y. arčiau jo pagrindinio kliento.