„Nissan X-Trail 4Dogs“ / Fakto Autocentras / Naujienos

„Nissan X-Trail 4Dogs“

 • „Nissan" sukūrė specialiai šunų mylėtojams skirto automobilio koncepciją
 • Pagal užsakymą perdarytoje bagažinės erdvėje sumontuota įranga, gerinanti iki dviejų šunų komfortą ir gerbūvį
 • Atlikus savininkų apklausą nustatyta, kad beveik 90 % nori automobilių su specialiai šunims pritaikyta įranga
 • „X-Trail 4Dogs" koncepcija, turi „šuns vaizdo kamerą", dušą, džiovintuvą ir įlipimo tiltelį

 

„Nissan" atlikti tyrimai parodė, kad beveik kiekvienas šunų augintojas savo augintinį laiko šeimos dalimi. Be to, dauguma pareiškė, kad mielai įsigytų naują automobilį su specialia šuns priežiūros įranga.

 

„Nissan" kompanija pateikė unikalią idėją - „X-Trail 4Dogs" koncepcinį modelį, kuris yra puikus automobilis ne tik išvykoms su šeima, bet ir jų keturkojams augintiniams.

 

„X-Trail 4Dogs" yra išskirtinai šunims skirtas krosoveris, kurio bagažinė buvo visiškai perdaryta, kad užtikrintų patogią 445 litrų erdvę, kurioje telpa net du augintiniai.

 

Tai šunų rojus su novatoriška įranga. Ji buvo kruopščiai parinkta, siekiant užtikrinti komfortą tiek šuniui, tiek ir savininkui.

 

 

„Nissan X-Trail 4Dogs" automobilyje esančios priemonės leis užtikrinti jūsų augintinio švarą ir komfortą po ilgų pasivaikščiojimų. Išmaudykite naudodami ištraukiamą dušą, o išdžiovinkite džiovintuvu. Ištraukite rampą ir ja šuo pateks į bagažinę su integruota džiovinimo sistema, kuri tiekia šiltą orą. Čia šuo gali patogiai įsitaisyti, atsigerti iš dubenėlio arba pasiimti skanėstą iš išmaniojo šunų skanėstų bliūdelio. Sauga pervežimo metu užtikrinama naudojant sumontuotas kilpas.

 

Tuo metu, kai augintinis yra patogiai įsitaisęs savo vietoje, vairuotojas ir priekinis keleivis gali jį stebėti pasitelkdami inovatyvią „šunų vaizdo kameros" technologiją. Ji buvo išmaniai integruota į „X-Trail NissanConnect" informacinę sistemą, suteikiančią galimybę savininkui ir šuniui matyti vienas kitą septynių colių ekrane, sumontuotame prietaisų skydelyje ir naujame 10 colių skystųjų kristalų ekrane, sumontuotame bagažinėje. Nuramintų savo augintinį šeimininkas gali pasitelkdamas garso ryšį.

 

Dušo ir džiovintuvo įranga yra laikoma bagažinės dugne sumontuotuose stalčiuose. Šonuose esančiuose skyriuose galite laikyti įvairius daiktus - nuo skanėstų, iki pavadėlio ar kitų reikmenų. „X-Trail 4Dogs" keleivius nuo gyvūno skiria salono pertvara, kuri yra originalus „Nissan" aksesuaras.

 

Visas bagažinės skyrius yra išmuštas kokybiška oda, nuo kurios lengvai pašalinamas purvas arba augintinio plaukai.

 

„Nissan X-Trail 4Dogs" koncepcija sukurta apklausus daugiau kaip 1 300 šunų augintojų. Apklausą atliko „Kennel Club", didžiausia ir geriausiai žinoma šunų sveikatą ir gerbūvį skatinanti organizacija Jungtinėje Karalystėje. Tyrimo metu nustatyta:

 

 • beveik visi šunų savininkai (99,9 %) laiko savo augintinius šeimos dalimi;
 • panašus savininkų skaičius (98,7 %) naudoja savo automobilį šunų gabenimui;
 • beveik 90 % (88,9 %) įsigytų naują automobilį, turintį specialiai šunims pritaikytą įrangą;
 • beveik 90 % (88,7 %) savininkų bent kartą per savaitę gabena savo šunis automobiliu;
 • daugiau nei 90 % (90,5 %) augintojų šunų gabenimo automobiliu kelionė trunka 10 ir daugiau minučių
 • daugiau kaip pusė (54,7 %) norėtų, kad šuo į automobilį galėtų lengviau patekti;
 • beveik trys ketvirčiai (71,5 %) gabena savo šunis bagažinėje arba ant galinės sėdynės;
 • Daugiau kaip pusė (50,9 %) teigė, kad būtent didelė bagažinės erdvė tinka šunų gabenimui;

 

Ryan Gains, „Nissan" atstovas, pakomentavo: „Tyrimas aiškiai parodė, kad šunų savininkams šunys yra šeimos dalis. Savo augintinio poreikių užtikrinimas ir aprūpinimas maistu bei vandeniu yra taip pat svarbu, kaip ir užtikrinimas, kad vaikai jaustųsi patogiai ir būtų laimingi. „Nissan X-Trail" yra automobilis, sukurtas šeimos nuotykiams, o „X-Trail 4Dogs" koncepcija tai perkelia į naują lygį."

 

„Nissan X-Trail 4Dogs" modelis buvo sukurtas galvojant apie kasdienį naudojimą ir praktinį pritaikymą. Šuns gultas, vandens dubenėlis ir išmanus skanėstų dozatorius yra lengvai išimami, taip sukuriant naudingą vietą bagažui ar kroviniui, pavyzdžiui, jeigu reikia apsipirkti, kai šuo nevažiuoja kartu su šeima.

 

Serijinis „Nissan X-Trail" modelis gali būti penkiavietis arba septynvietis. Erdvias sėdynes galima nulenkti ir suformuoti visiškai lygią erdvę krovinių gabenimui net iki 1 982 litrų. Visos penkiavietės versijos pateikiamos su standartine novatoriška bagažo organizavimo sistema, suteikiančia savininkams galimybę keisti bagažinės konfigūraciją naudojant lentynas ir erdvę dalijančius elementus, taip suformuojant 18 skirtingų daiktams gabenti skirtos erdvės išdėstymo variantų, užtikrinančių universalumą kasdieniam naudojimui.

 

*"Kennel Club" apklausoje dalyvavo 1 360 šunų augintojų, gyvenančių JK.